Історія компанії Профі Україна

Компанія Профі-Україна була заснована в 2001 році, і на сьогоднішній день є одним з лідерів на ринку будівельних матеріалів в Харкові і Харківській області. Починали ми з маленького магазину будівельних матеріалів, а зараз у нас чотири власних склади будматеріалів і безліч постійних клієнтів, які довіряють нам.

Основний напрямок діяльності нашої компанії – оптовий і роздрібний продаж будівельних матеріалів від європейських і українських торгових марок. А також постійне розширення асортименту будматеріалів для задоволення купівельного попиту наших клієнтів.

Компанія Профі-Україна є імпортером і офіційним представником багатьох торгових марок: Isover, Atlas, Kraisel, Scanmix, Knauf, Plato, Dufa, Caparol, і багатьох інших.

Компанія Профі Україна гарантує високу якість продукції, доставку в день замовлення і хороші ціни для наших клієнтів. Коло наших клієнтів дуже широкий – будівельні організації, магазини, фірми здійснюють роздрібну торгівлю будматеріалами, інтернет-магазини, виконроби і будівельні бригади, а також кінцеві споживачі.